Midea » Midea šilumos siurbliai

Midea sieninis šilumos siurblys XTREME SAVE MSAGBU-12HRFN8-QRD1GW(GA)

Midea sieninis šilumos siurblys XTREME SAVE MSAGBU-12HRFN8-QRD1GW(GA)

Energijos taupymo režimas „E-Max“. Šiuo režimu šilumos siurblys vėsins ir šildys patalpas 8 valandas sunaudodamas tik 1 kWh energijos ir taip 71% energijos sąnaudų.

Puikus šildymo efektyvumas net ir ekstremaliomis sąlygomis
Itin taupantis energiją
Valdymas su išmaniuoju priedėliu
Midea Prime Guard patikimumas ir ilgaamžiškumas
Dvigubo filtravimo sistema
Didelės galios inverterinis kompresorius
Komfortiška ir stabili temperatūra
Šildymas iki -25°C lauko oro temperatūros
WI-FI valdymas standartinėje komplektacijoje
3 metų garantija

Paspauskite mygtuką iECO norėdami aktyvuoti funkciją. Vėsinimo režimu įrenginys pasirūpins malonia vėsa 8-ių valandų bėgyje, ir tuo pačiu kondicionierius vartos tik 1kW elektros energijos per valandą. Tokiu būdu jūs sutaupysite net iki 71% energijos.

Inovatyvus tikslaus valdymo algoritmas SmartSavE leidžia valdymo plokštei tiksliau priimti siunčiamus signalus, optimaliau apdoroti jų informaciją ir greičiau perduoti tuos duomenis kompresoriui. Tai inverteriniam kompresoriui leidžia dirbti žymiai efektyviau vartojant mažiau energijos.

Dėl išskirtinės Midea Inverter Quattro™ technologijos, GMCC interterinis kompresorius yra vienas geriausių kitamos srovės kompresorių rinkoje. Inverteriniai Midea kompresoriai yra galingi, efektyvūs, greiti ir stabilus prie bet kokių sąlygų.

Dėl naujo optimizuoto ventiliatoriaus sparnuotės ir oro išpūtimo angų dizaino įrenginys užtikrina reikiamo oro kiekio išpūtimą į patalpą su 30% mažesnėmis energijos sąnaudomis. Dėl to Xtreme SavE yra idealus pasirinkimas norint taupyti energiją.

Midea inverteriniai oras-oras šilumos siurbliai siūlo 3 galios režimus: 50%, 75% ir 100%. Tai leidžia reguliuoti energijos suvartojimą atsižvelgiant į realius poreikius.

Šaldymo galia:2.6 kW

Šildymo galia:2.9 kW

Energijos klasė:A+++, A++

Maitinimas:1-nos fazės

Šaldo lauko temperatūros ribose:15 ÷ 50 °C

Šildo lauko temperatūros ribose:-25 ÷ 24 °C

Šaltnešis:R32